صفحه‌ی 164

وب‌هایی که می‌خوانم

به نام خدا.

  سلام. مثلن قرار است درباره‌ی وب‌هایی که می‌خوانم بنویسم، ولی خب، من منتقدِ خوبی نیستم. یعنی اصلن منتقد نیستم. من انتقاد کننده‌ای هستم که منتقد نیستم. خب وقتی کسی یک کاری را بلد نیست چرا دروغ بگوید؟ من منتقد نیستم. یعنی اصول اصلی انتقاد و روش‌های نقدِ موثر را بلد نیستم. ولی خب، زبان تند و تیزی دارم که فکر می‌کنم باعث انتقد بی‌پروایانه‌ی من می‌شود! خب، حالا که چه؟ من می‌نویسم و نقد می‌کنم خیرِ سرم و نظرم را می‌گویم درباره‌ی وب‌هایی که می‌خوانم.

  اولین وبی که من همیشه‌ی خدا به‌ش سر می‌زنم، خزعبلاتِ یک دیوانه است که اسم وب‌ش را گذاشته مِ نویسم (اسم سابق وب‌لاگ!) از این اسم مسخره‌تر؟ از خودش شنیدم که می‌گفت بعدن تصمیم گرفته اسم‌ش را بگذارد "میم نویسم" ولی خب دل‌ش نیامده این و آن را برای تعویضِ نام وب‌لاگ‌ش در‌ پی‌وندهای‌شان آزار بدهد. حالا چه قدر مغرور هم هست؟ اصلن انگار چندتا وب هستند که پی‌وندش کرده باشند؟ به هر حال من به‌ش گفتم که اسم وب‌ش را بگذارد "میم‌ نویسم" به‌تر است! حالا شاید عوض‌ش کرد. اگر شما مشکلی با تغییر نام وب‌لاگ‌ش ندارید، بگویید که بگویم‌ش که برود این اسمِ مسخره‌ی وب‌ش را عوض کند!

    خودِ نویسنده‌ی این وب‌لاگ هم آدم عجیبی‌ست که خب، اگر بخواهد خودش را معرفی کند، کمی طول می‌کشد ولی خب، چنین کاری را در نظر دارد. آن طور که باز هم از خودش شنیدم، می‌خواهد یک تغییراتی را در بطن وب‌ش به وجود بیاورد. حالا کم کم. البته می‌شود این تغییرات را در سبک و سیاق جدید نوشتن‌ش حس کرد، نمونه‌ی بارزش می‌شود هم‌این متن! خب البته هنوز برای قضاوت زود است.

    قالب قشنگی دارد از نظرِ من و خب به دلایلی، زیاد وارد نیست که آن چه خودش می‌خواهد را پیاده کند، ولی خب، از نظرِ من اگر آن عنوانِ "مِ نویسم" را بکند "میم نویسم"‌ دیگر بی‌نقص است!

    البته متن‌های‌ش هم بالا و بلند شده که این خود یک تغییر است و دلِ بعضی‌ها را، از جمله من، می‌زند. البته می‌ارزد به خواندن‌شان فکر کنم!طرز فکرش هم خب یک جورایی جلوتر از جامعه و سن خودش است که خب باز هم لطمه می‌زند به خودش! خب غلط زیادی می‌کند که حرف‌هایی می‌زند که به او نمی‌خورد!

     در کل رو به پیش‌رفتِ خوبی‌ست! البته از آن جایی که این وب و نیسنده‌اش دارند دست خوش یک‌سری تعییرات می‌شوند،‌ خب نظرم قضاوت من درباره‌ی‌ش می‌تواند زود باشد ولی خب... .

    من می‌گویم شما هم نظرتان را بگویید که بشود یک تصمیم قطعی بگیرد نویسنده‌اش به نظرم!

تمام. 


+ چه‌قدر واقعن، چه‌قدر خب!  • چهارشنبه ۱ مهر ۹۴
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
دینا .م
چقدر حرف توی ذهنت تلنبار شده!!!
سرت نترکه
شما از کجا به این نتیجه رسیدین آیا؟
فاطمه .ح
تغییرات همیشه خوب بودن. انجام بده :-)
اسم رو هم عوض کنم؟
فاطمه .ح
آره "میم مینویسم" جالب تره انگار ;)
:)

فکر می‌کنم به‌ش!
دینا .م
إز حجم زیاد پشت ها و حرفهای زیادی که توشه
عجب!!!!
علی محمدرضایی
:-)
:)
آرشیو
Designed By Erfan Powered by Bayan